O NAS

BFK działa na rynku od 2007 roku w formie spółki jawnej, która powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumne.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz posiadamy stały dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania dla biur rachunkowych, które umożliwiają odczytywanie danych z faktur i dokumentów oraz usprawniają komunikację z Klientami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

0
Klientów
0
Wypełnionych dokumentów
0
Wypitych kaw
0
Wykonanych telefonów

Od kilku lat z pełnym zadowoleniem korzystam z usług Biura. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, rzetelność i serdeczność

Jan Kowalski

Firma wykonuje zadania zapisane w umowie należycie. Myślę, że mógłbym polecić ją innym.

Piotr Kowal

Zapraszamy do zapoznania się z powodami dlaczego powinni Państwo wybrać naszą firmę.

BFK

licencja

Ministra Finansów

BFK

ubezpieczenie

OC

BFK

szybkie

terminy realizacji usług

BFK

100%

zaangażowania w sprawy Klientów

BFK

solidne

fundamenty wypracowane przez lata

BFK

zespół

specjalistów

BFK

obsługa

pełna komputeryzacja 

BFK

dostosowanie

usług do indywidualnych oczekiwań Klientów